Thumbnail Image 1

Counter-Strike: Global Offensive

Pierwszo-osobowa strzelanina taktyczna o asymetrycznym podziale stron. Rozgrywka opiera się na walce dwóch przeciwnych drużyn, duży wybór broni pozwala na dostosowanie się do przeciwnika i otoczenia. Celem gry jest wygranie 16 z 30 rund. Wydana przez Valve Software i na stałe wpisała się w rozgrywki e-sportowe.


Thumbnail Image 1

Overwatch

Hero shooter skupiający się na próbie zdobycia kontroli na mapie przez dwie sześcioosobowe drużyny. Do wyboru mamy ponad 20 różnych bohaterów z unikatowymi zdolnościami, są podzieleni na cztery specjalizacje. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki. W każdym z nich drogi prowadzące do wygranej znacznie się różnią. Jest to produkcja studia Blizzard Entertainment.


Thumbnail Image 1

League of Legends

Pierwszy tytuł, który rozpropagował gatunek moba na szeroką skalę od firmy Riot. Pozycja cieszy się popularnością na profesjonalnej scenie e-sportu. Gra polega na wcieleniu się w jednego z ponad 100 bohaterów, aby razem ze swoją drużyna zniszczyć wrogą bazę i zakończyć grę zwycięsko.


Thumbnail Image 1

Hearthstone

Gra karciana utrzymana w stylu fantasy, produkcji Blizzard Entertainment, inspirowana grą uniwersum Warcraft. Rozbudowany system modyfikacji bohaterów oraz kart ze specjalnymi funkcjami daje całe spectrum możliwości, a fani Warcrafta mogą ponownie spotkać swoich ulubionych bohaterów oraz skompletować unikatową talię. Za produkcję odpowiedzialny jest Blizzard Entertainment.